Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
گردشگری در ترکیه

آشنایی با 13 جاذبه گردشگری مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر

مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر نگین سبز و زیبا در منطقه کارشیاکا

2/5 - (1 امتیاز)

مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر را بشناسیم

مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر فقط یک مرکز خرید نیست! این مرکز مجموعه‌ای تفریحی و گردشگری مناسب هر فردی با هر سن و سالی است. البته که در کنار آن، لذت خرید هم برای همگان امکان‌پذیر است.

این مرکز تفریحی و گردشی در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته و لذت دیدن ساحل و دریا را در کنار لذت خرید در اختیار شما قرار می‌دهد. مرکز خرید ماوی باغچه در ازمیر ترکیه همراه با خرید بهترین پوشاک، کیف و کفش، لباس بچه، وسایل آرایشی و لوازم بسیار دیگر، امکانات تفریحی مختلفی را برای شما فراهم کرده است.

با ما همراه باشید تا مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر را بهتر و بیشتر بشناسیم و با جاذبه‌های گردشگری آن آشنا شویم.

مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر کجاست؟

مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر مکانی با امکانات گردشگری بسیار در ازمیر ترکیه است. این مکان توریستی در مساحت 3500 متر مربع دنیایی از تفریحات مختلف را برای شما فراهم کرده است.

مجموعه بزرگ و مجهزی که برای خرید ساخته شده، اما مجموعه‌ای از امکانات مختلف تفریحی را در اختیار شما قرار داده است. این مرکز همه‌کاره در خیابان توریستی کارشیاکا، در نزدیکی دریای مدیترانه در ازمیر قرار گرفته است. مکانی که لذت گردش در ساحل و دیدن دریا را با چند دقیقه قدم زدن در اختیار شما قرار می‌دهد.

در ازمیر ترکیه، در راه رفتن به مرکز تفریحی ماوی باغچه، چشم‌اندازی از معماری اژه‌ای یونان باستان را می‌توانید ببینید. معماری باشکوهی که تمدن مینوسی یونان باستان را برای شما آشکار می‌کند. مرکز تفریحی ماوی باغچه امکانات بسیاری در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر

با رفتن به مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر، امکانات بسیاری در اختیار شما است:

1- بیش از 220 فروشگاه با انواع کالاها:

مرکز خرید این مجموعه با بیشتر از 220 فروشگاه، و در چند طبقه در انتظار شما است. فروشگاه‌هایی با کالاهایی از بهترین برندهای ترک و جهانی که لذت خرید را برای شما چندبرابر می‌کند. شما می‌توانید هرگونه اجناس ترک، اروپایی و آمریکایی را از این مرکز خرید مدرن خریداری کنید.

بدین ترتیب اگر از عاشقان خرید از برندها هستید، مجموعه‌ای از آنها در کنار هم در انتظار شما است. اما اگر از طرفداران خرید از فروشگاه‌های معمولی هستید، باز هم ده‌ها فروشگاه دیگر بهترین اجناس ترک و خارجی را به شما ارائه می‌کنند.

2- معماری زیبای شهر ازمیر و برج ساعت:

پیشینه معماری شهر ازمیر که در این بخش تفریحی شهر هم دیده می‌شود، به دوران یونان باستان برمی‌گردد. برج ساعتی که در نزدیکی مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر قرار گرفته هم چشم‌انداز زیبایی فراهم کرده است. چشم‌اندازی که دیدن آن را نباید از دست بدهید.

برج ساعت مرکز خرید ماوی باغچه
برج ساعت مرکز خرید ماوی باغچه

3- موسیقی زنده:

اجرای موسیقی زنده با نوازندگان، رقصندگان و خوانندگان ترک که در فضای باز اجرا می‌شود، یکی دیگر از جاذبه‌های این مکان توریستی است. البته شب‌ها هم می‌توانید شاهد اجرای موسیقی در رستوران‌های این مجموعه تفریحی باشید.

4- فود کورت ماوی باغچه

وجود 52 رستوران، کافی شاپ، بار و فست فود در یک فود کورت و در کنار هم، به‌معنای دنیایی از خوراک‌ها و مطابق با سلیقه‌های گوناگون است.

مجموعه‌ای از رستوران‌های ترک و بین‌المللی، فست فودهای مختلف، بارها و کافی شاپ‌های دنج و زیبا که لذت خوردن و آشامیدن را برای شما فراهم کرده است. یک نکته را به خاطر داشته باشید! با هر ذائقه و سلیقه غذایی به این مکان بروید، گرسنه بازنخواهید گشت!

رستوران‌های مک دونالد، کی اف سی، برگر کینگ، پیدم و بسیاری از رستوران‌های دیگر، متنوع‌ترین خوراک‌ها را برای مشکل‌ پسندترین شما آماده کرده‌اند.

5- استخر:

اگر از دوستداران ورزش‌های آبی هستید، استخر مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر فرصت شنا کردن را هم برای شما فراهم کرده است. استخر مدرن و مجهزی که شما را وسوسه می‌کند تا در این مجموعه تنی به آب بزنید.

6- حمام ترکی:

اگر درباره حمام‌های ترکی نمی‌دانید، پیش از رفتن به این مکان حتما درباره آنها بخوانید. حمام‌های ترکی به سبک حمام‌های روم باستان ساخته شده است. این حمام‌‌ها تجربه سردخانه و گرم‌خانه‌های روم باستان را با حوض‌های آب سرد و گرم در اختیار شما قرار داده است. البته امکانات ماساژ ریلکسی را هم نمی‌توان نادیده گرفت که بهترین و لذت‌بخش‌ترین تفریح را برای شما فراهم می‌کند.

7- فضای باز و باغ گل:

فضای باز و سرسبز و باغ گل مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر لذت بردن از زیباترین منظره‌های طبیعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. درختان نخل، یاس‌های خوشبو، گل‌های رنگارنگ، حوض‌های زیبا و عناصر دیگر این مجموعه بی‌نظیر با زیبایی خیره‌کننده خود شما را شیفته خود خواهد کرد.

امکانات مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر
امکانات مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر

8- استراحت در آلاچیق‌های ماوی باغچه

آلاچیق‌های مرکز خرید ماوی فضایی برای شما فراهم کرده تا ساعتی در آن بنشینید، از تماشای فضای زیبای آنجا لذت ببرید و از بوی قهوه‌ای که فضا را پر کرده، سرمست شوید.

9- سینما:

سینمای IMAX مرکز خرید ماوی نسل جدید سینماهایی است که فیلم‌ها را با سیستم سه بعدی به نمایش می‌گذارند. پرده‌های بزرگ سینمای آی مکس در این مرکز تفریحی شانس دیدن فیلمی با بهترین کیفیت سه‌بعدی را در اختیار شما قرار می‌دهد. البته شاید لحظه‌ای در دیدن فیلم پیش بیاید که از شدت هیجان در صحنه‌های تاثیرگذار فیلم، عینک سه‌بعدی خود را از چشمان خود بردارید تا به زندگی طبیعی برگردید.

10- مرکز بازی و تفریح کودکان:

امکان ندارد در هیچ‌یک از مراکز خرید و تفریحی ترکیه، کودکان از قلم افتاده باشند. بالاترین طبقه در مرکز خرید ماوی باغچه به شهر بازی سرپوشیده‌ای برای کودکان اختصاص یافته است. همراه با کودکانتان به این محل بروید و در برخی بازی‌ها با آنها شریک شوید. ببینید، بازی کنید و از دیدن شادی کودکان غرق در لذت شوید.

11- اجرای موسیقی زنده:

اگر به مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر رفتید و کارتان تا شب طول کشید، یکی از بهترین تفریحات در انتظار شما است. موسیقی زنده همراه با رقص و آواز شب‌های این مرکز تفریحی را زیباتر کرده است. از این فضا استفاده کنید و با روحیه‌ای شاد به هتل خود بازگردید.

بیش از 220 فروشگاه در این مرکز خرید ازمیر
بیش از 220 فروشگاه در این مرکز خرید ازمیر

12- پارکینگ:

پارکینگی با گنجایش بیش از 2000 خودرو، و مجهز به بخش VIP در انتظار شما است که با خودروی خود به این مرکز خرید رفته‌اید.

13- آرایشگاه:

آرایشگاه‌های مرکز خرید ماوی هم ممکن است شما را وسوسه کنند تا دستی به سر و روی خود بکشید و صورت و موهای خود را آراسته کنید.

بدین ترتیب می‌بینید مرکز خرید ماوی فقط یک مرکز خرید نیست! مرکزی برای تفریح، استراحت، ریلکسی، ورزش آبی، دیدار با دوستان و عزیزان، و در یک کلام مرکزی همه‌کاره برای لذت بردن شما از یک روز زندگیتان است.

سخن پایانی:

یادتان باشد هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب امکانات مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر پذیرای شما است. این مجموعه گردشگری به‌عنوان مرکزی برای تفریح، بازی، خوردن و نوشیدن، استراحت و ریلکس کردن، دیدار با دوستان و البته خرید طراحی شده است.

برای رفتن به این مرکز تفریحی و گردشی کار سختی در پیش ندارید! کافی است با فری بوت به اسکله کارشیاکا بروید. در ایستگاه ماوی شهیر که پیاده شدید، ایستگاه تراموایی شما را به مرکز خرید ماوی می‌برد و جلوی ورودی آن پیاده می‌کند.

این مرکز خرید در منطقه ی کارشیاکا ازمیر و در محله ماوی شهیر و نزدیک اسکله بستانلی قرار دارد. از اسکله بستانلی ( Bostanli) و همچنین اسکله کارشیاکا می توانید دسترسی خوبی به این مرکز خرید داشته باشید.

آدرس مرکز خرید ماوی باغچه ازمیر :

Mavişehir, Caher Dudayev Blv, 35590 Karşıyaka/İzmir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا